| DanceAllDay a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati daca puteti.Imi place de foarte mult timp de un baiat care este la clasa alaturata.Venim cu autobuzul impreuna,ne intalnim in pauze,ne imbratisam,doar ca,de prin ianuarie parca, s-a distantat.Suntem genul de prieteni care ne zicem orice, si mi-a zis ca ii place de 2 fete,insa cred ca minte.E tipul acela de baiat care ia in brate toate fetele, dar simt ca e mai apropriat de mine decat celelate fete.Nu stiu ce sa fac sa fie conexiunea la fel de puternica ca la inceput.Ma ajutati, va rog? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Shriti a răspuns:

Eu sunt FIX in aceeasi situatie! Nu incerca insa sa discuti cu el despre asta, daca singur nu ti-a spus ca te place, poate nu e momentul potrivit si el asteapta un prilej, sa fiti undeva singuri de exemplu. In orice caz, nu va da bine in ochi sa ii zici tu ca il placi. Asteapta pe el primul.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El a ales si, momentan, nu esti tu aceea. Dupa un timp este posibil sa revina.

| Dendoris a răspuns (pentru neutrino):

^ This is the right answer.

| Emilian65 a răspuns:

Discutati mai mult despre relatia voastra si vezi care este reactia lui la cele discutate.

| DanceAllDay explică:

Faza e ca in ultimele zile, vine la mine in clasa cand nu sunt eu si intreaba de mine, sau cand trec pe langa el, fetele imi zic ca intoarce capul dupa mine