| MariAli a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el are prietena. Am vorbit cu el si mi-a zis ca ar vrea sa se desparta de ea. Fiecare pauza ne-o petrecem impreuna, ne imbratisam, ne alintam >:" avem glumele noastre :X Credeti ca ar trebui sa-i spun ce simt pentru el? Va multumesc! :*

4 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

O parere sincera..cred ca daca acum ii face prietenei sale asta, gandeste-te ca se poate desparti de ea si sa fie cu tine.insa pe viitor poate proceda la fel spunandu-i altei fete ca se desparte de tine.ai putea sa fi tu urmatoarea in cazul ei.stii cum e lupul isi schimba parul...

| Azµre a răspuns:

Și tu crezi că dacă o lasă pe aia nu te va lăsa și pe tine?

| Dariusuu a răspuns:

Nu cred că merită, până la urmă el are prietenă și dacă mai sunt împreună înseamnă că ei doi chiar se plac și țin unul la altul.

Nu poți să-i desparți, dar el s-ar putea îndrăgosti înebunește de tine, niciodată nu se știe.

Pupici.

| beautifullie a răspuns:

Daca are prietena si nu vrea sa se desparta de ea, e clar ca esti in plus. daca se desparte de ea, ii spui si ce simti pentru el.parerea mea