| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Iubitul meu s-a despartit de mine acum vreo 4 luni si imediat dupa s-a cuplat cu alta (o c..va). El a trecut peste dar eu nu. Ma gandesc doar la el si il visez intr-una. El s-a intors la mine dar l-am refuzat deoarece s-a comportat urat cu mine. Totusi nu mi-l pot scoate din cap. Mi-ati putea da va rog cateva sfaturi? Ofer funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Faptul ca ai ramas demna si l-ai respins atunci cand a revenit la tine a fost alegerea corecta. Mai bine sa suferi putin acum si sa ramai demna si vruta de el decat sa te vada ca pe o obsedata de el care e gata sa-i cada la picioare oricand. Felul sau de a actiona descrie perfect cine e, s-a despartit de tine, s-a cuplat cu alta apoi a revenit la tine. E clar ca tipul asta se joaca cu tipele si jongleaza cu ele de parca ar fi niste mingiute de jucarie. Ei bine, arata-i ca tu nu esti jucaria lui si ca valorezi mai mult decat o c***a. Daca lui alea ii plac si pe tine nu a stiut sa te aprecieze, sa se duca la alea. Meriti mai mult decat atat, daca tu inca suferi dupa el esti o fata prea buna ca sa meriti ca un tip sa dea cu piciorul in tine cand are el chef. Fii tare in continuare, poate e greu acum dar mai incolo iti va fi mai bine si lui mai rau. Bafta!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar ca nu te pot sfatui in ce mod sa procedezi si ca atare care ar putea fi cea mai rationala abordare. Nu poti fi sigura ca nu te va parasi din nou in momentul in care o alta c**va, ii va suci din nou mintea, fiindca atunci durerea sufleteasca ar fi mult mai mare. Sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Aşa cum spui tu de fata aia că e curvă, aşa spun şi altele de tine. O domnisoara care se respectă nu spune asta despre o altă fată/femeie. L-ai refuzat, pa! A, făcut foarte bine că a trecut peste, nimeni nu este de neinlocuit, aşa ar trebui să faci si tu.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Scuze ca iti spun dar gresesti. Cum ai numi o fata care la doar 15 ani isi da bluza jos in fata clasei si se cupleaza cu oricare doar pentru sex si pipait? Nu mai spune prostii daca nu sti. Fata asta si-a facut reputatia asta singura si asa cum eu ii spun astfel o fac si ceilalti. Nu sunt perfecta dar nu ma pot compara cu ea asa cum tu nu poti spune ca "o domnisoara care se respecta nu spune asta despre alta femeie". Asta este adevarul si lumea in care traim. Ea si-a castigat numele si reputatia. Sanatate!

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce o faci curvă?

Pun pariu că și despre Babenco ziceau că a făcut sex cu 5 tipi.
A fost asta adevărat? Nu!
Sau stai putin...

| FoxHunter a răspuns:

Ai putea sa tii legatura cu el si punct