| withaspiritjustme a întrebat:

Voi cat de des spuneti "Te iubesc" partenerului/partenerei? Si pentru cei care au o relatie de mai mult timp, mai au aceste cuvinte farmecul de la inceputul relatiei?

Răspuns Câştigător
| Hace a răspuns:

De cate ori simt de atatea ori ii spun! Si da, mai au acelasi farmec! Numai bine happy

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

De mai multe ori pe zi, dupa 3 ani de relatie.
Nu, nu mai au acelasi farmec ca la inceput. Sunt mult mai deosebite! Pentru ca odata cu trecerea timpului, sentimentele devin din ce in ce mai puternice happy.

| withaspiritjustme explică (pentru DeeaMarry):

Foarte frumos, sper sa ajung si eu la fel, sunt inca la inceput happy

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Îi zic "Te iubesc" foarte rar, pentru că îmi e greu să spun asta, dar când o zic o spun din inimă!

O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput e foarte frumos."Te iubesc pisoias, te pup, te ador, imi e dor de tine". Asta doar asa, pentru nimic, din dragoste oarba si pura cica, da mie imi miroase.
Dupa doi sau trei ani, depinde de personajele care formeaza cuplul. Apar formele alea de manifestare si exprimare a dragostei, doar dupa ce unul din parteneri executa cate o favoare."Vai iubi, mi-ai facut plinul, te iubesc."
Si la sfarsit, atunci cand relatia se deschide(ca pana urma asta inseamna sa ai o relatie open minded), dragostea manifestata verbal, capata rol de repros: "iar ai golit cardul cu sor-ta! Cat te iubesc eu pe tine!"

| withaspiritjustme explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca ai dreptate in felul tau, dar depinde de persoane

| Skilline2012 a răspuns:

Rar, daca simt. Nu suport oamenii care din 5 in 5 minute isi scriu in mesaje "Te iubes".