| Mocşiiiii a întrebat:

TPU :* Voi cum uitati o persoana pe care o iubiti si nu va raspunde cu aceleasi sentimente?

Răspuns Câştigător
| Adinuzza1 a răspuns:

A. scuze, am citit aiurea
cum uit acea persoana. pai. petrecand mult timp cu prietenii, distrandu-ma, sa fac o groaza de lucruri trasnite...
nu sta si te gandi la el.nu ai pentru ce daca nu are sentimente pentru tine, nu e capat de lume tongue

6 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Incerc sa gasesc pe altcineva care sa-si exprime sentimentele fata de mine.
Si e foarte greu sa uiti o persoana mai ales daca o iubesti...in acest caz, timpul le vindeca pe toate...:X

| Twp3w a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la ea si incearca ca sentimentele pe care le simti pentru. persoana aceea sa le directionezi catre altcineva care poate sa iti raspunda cu aceleeasi sentimente... Nu cred ca isi are rostul daca ai incercat sa il faci sa iti raspunda cu aceleeasi sentimente si nu ti-o mers las-o balta si uitete dupa altcineva kiss

| Deea a răspuns:

Nu ai cum sa o uiti. Totusi, incearca sa fi cu alt baiat care te face fericita.

| Adinuzza1 a răspuns:

La majoritatea ni se intampla...
treci la subiect

| Andrea_6536 a răspuns:

Buna si tie tonguepoi si mie mi s-a intamplat de cateva ori, si am incercat sa uit tot ce a existat intre noi, fara sa ne mai salutam.ca si cum am fi doar simpli amici.dar undeva in suflet.a mai ramas putina :X si. daca vezi ca nu-ti raspunde cu aceleasi sentimente.inseamna ca numai insemni nimic pentru el.si nu mai e cazul sa astepti ceva din partea lui, ci sa cauti pe altcineva. tongue sper ca te-am ajutat tongue succes :*

| vali78_2281 a răspuns:

Este foarte greu, eu am toate motivele sa renunt la o fata pe care o iubesc enorm inca, si am o relatie cu ea din 2003, care nu m-a iubit nici 25 % cat am iubit-o eu. Pe mine ma facea sa cred ca ma iubeste la nebunie cand avea nevoie de ceva, un sprijin intr-o problema, etc. Am avut milioane de momente excelente impreuna, dar cred ca ea viseaza la altceva acum! Presupun ca ma iubeste, dar nu stie cu adevarat ce simte, pentru ca nu am fost despartiti decat o saptamana, doua maximum.Au fost si inselari(ale ei), etc. Nu pot! Sunt un fraier cu F mare. Trebuie incercat cu o relatie imdiata cu altcineva, cred, cine are norocul sa gaseasca ceva cat de cat potrivit sad