| bradysandro a întrebat:

Cand iubiti un baiat la ce anume va uitati la el? la frumusete? sau la altceva?

6 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

La felul lui de a fi.winking

| Mădă0611 a răspuns:

La comportament; grija si respectul sunt cele mai importante. Degeaba imi place unul ca e frumos si apoi ma dezgusta prin comportamentul lui, o sa-l vad ca pe cea mai urata persoana, mai bine ma imprietenesc cu cineva de treaba si ma las cucerita, o sa-l vad ca cea mai frumoasa.

| bradysandro explică (pentru Mădă0611):

Imi place cum gandesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tot :X

| claudiamis a răspuns:

La frumusete, la frumusetea interioara si exterioara.Frumusetea interioara costa in a fi bun, destept amuzant, sau depinde de preferintele fiecarei fete.Frumusetea exterioara consta in a fi frumos, elegant etc. Sper ca ti-am fost de ajutor. Spor la iubit!big grin

| DodyDody a răspuns:

Pentru mine personalitatea conteaza foarte mult poate sa fie vreun print dar sa se comporte urat asa ca asta este primul lucru la care ma uit apoi la exterior, insa totusi nici sa arate foarte rau...