| Anuska_8824 a întrebat:

>Hey`!; d.Am o problema.Am fost ca un tip Stefan. ne-am despartit la inceputu` verii. In timpul vacantei am cunoscut doi tipi(Andrei, Teo). Eu il plac pe Andrei, nu si pe Teo. Andrei mi-a spus ca tine la mine, imi face complimente. Teo se comporta foarte frumos, e atent cu mine.In fn.De curand. Dupa ce m`am intalnit intamplator ca Stefan pe strada a inceput sa ma sune. ne-am intalnit, am vb, am gkumit. mi-a zis ca vrea sa ne impakam. Iar eu nu stiu ce sa fac. Il vreau si pe Andrei, si pe Stefan. Raspunsuri serioase. Nu luate de pe net`!big grin.
PS. Cea mai buna prietena a mea il place pe Teo...Si nu vreau sa o ranesc.Intelegeti ce zic. Sperlaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sa lesin cand am vazut numele din intrebare, prietenii stiu de ce laughing.

In fine, ai scris mult fara sa spui nimic dar fiecare cu defectele lui. Iti dau copy-paste dintr-un raspuns mai vechi de al meu cu niste modificari pentru situatia ta:
Gândește-te fiecăruia cu ce îi este superior celuilalt. Care ți-a câștigat mai mult simpatia și prin ce. Depinde, daca tipul ala pe care il place si prietena ta o place si el. Din ce prezinti tu pe aici, pastreaza-l ca si amic si lasa-i-l ei. Imaginează-ți viața cu unul dintre ei, fă metoda eliminării. Dă-ți seama care e cel mai aproape de standardele tale de apreciere, care e cel mai aproape de perfecțiune pentru tine. Apoi, ai mai putea să le cauți fiecăruia defectul cel mai mare, cel care te deranjează cel mai tare. Peste care ai trece mai lejer? Cu ăla să rămai.
Vezi și tu, nu știm noi ce e în inima ta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rush a răspuns:

Pai depinde.Daca Stefan nu a fost serios si nu i-a pasat de tine eu zic ca nici nu trebuie sa il mai bagi in seama... Dupa mine stai cu cel mai serios si intelegator, dar presupun ca daca te-ai despartit de el, nu cred ca te-ai despartit asa ca v-a venit voua, a fost ceva in neregula. Deci stai cu cel mai intelegator si serios (Dupa mine)