| lavinia052 a întrebat:

Prietena mea mi-a facut cunostiinta cu un baiat, ei erau prieteni la inceput, dar cu toate astea parca el imi dadea mie mai multa atentie si aparent acum m-am bagat intre ei si prietena mea s-a suparat pe mine si ne-am certat mult timp, dar pana la urma ne am impacat. Aparent am aflat ca vorbeste cu multe fete in mesaje si tot asa, ceva gen ca place cam toate fetele. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu merita sa-ti strici prietenia cu o fata, pentru un baiat neserios, odata ce vorbeste cu toate fetele, dovedind ca nu este serios si apoi, nu iei niciodata ciurucurile pe care prietenele tale le arunca, adica gunoiul ala de baiat.

| dullcat a răspuns:

Parerea mea e ca v-ati certat degeaba.

| Holiday a răspuns:

"Aparent am aflat ca vorbeste cu multe fete in mesaje..."

Si ce e rau in asta?! Problemele apar cand nu vrea sa vorbeasca nimeni cu tine, nu cand vorbesc multi.

| sammie a răspuns:

Nu-ți irosi timpul. Lumea e plină de curvari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia că tipul e un "vânător". Vrea să își demonstreze lui însuși că poate cuceri cat mai multe fete, să se simtă potent.

Eu in locul tau l-aș ignora tocmai că să-i demonstreze că eu sunt excepția, că pe mine nu mă poate cuceri/avea așa ușor.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Mi se pare o tâmpenie să te certi cu propria ta prietena pentru un băiat, astea sunt doar simple copilării care nu își iau rostul.
Aveți o viata întreaga pentru iubareli,axativa pe studii,pe activități de dezvoltare, lucrați la mentalitatea voastră, la voi, etc.
Băieții în adolescenta sunt imaturi, evident ca acum dacă vorbește cu o fata sau ii oferă atenție nu înseamnă că deja o cere și de nevasta, tot ce face este sa se " distreze", de asta și va sfătuiesc sa aveți alte priorități la aceasta vârsta și să nu vă mai certați din porcarii.