| metinistu123 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon Motorola Defy, dar am auzit ca la orange-ul din orasul meu mai au putine si mama primeste salariul de abia marti! As putea sa ma duc la orange si sa mi rezerv telefonul pentru marti?

Va rog grabiti-va cu raspusnul si scuze dce categorie(dau funda)

3 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Sigur ca da, depinde si daca cei de acolo sunt foarte de treaba trebuie bineinteles sa le lasi niste date s ate recunoasca bafta;-x

| florynna903 a răspuns:

Trebuie oricum sa lasi si un avans si nu cred ca ti-l rezerva ca ei nu trebuie se le rezerve ci sa le vanda

| metinistu123 explică:

Ms mult mi-am luat ieri telefonul fara rezervare