| lovemyname a întrebat:

As vrra sa imi cumpar de la orange un telefon, as vrea LG Optimus Black P970 sau Motorola Defy?
Fata de acolo mi-a zis ca Motorola are niste probleme,
Care spuneti sa-mi-l cumpar?
Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aundrea a răspuns:

laughing Asta mi-a spus si mie o "fata", doar ca era de la cosmote. eu mi-am luat Motorola FlipOut si sa stii ca nu am nici o problema cu el. nu stiu de ce toata lumea spune ca Motorola are probleme. Oricum. alegerea o poti face doar tu pentru ca tu stii ce criterii vrei sa indeplineasca telefonul si in ce pret vrei sa te incadrezi.
Sper sa faci o alegere buna tongue! Norocwinking