| Adelina_2192 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care poarta ochelari de vedere? Facetzi abstractzie de mine pentru ca vreau sa aflu pareri sincere.

Răspuns Câştigător
| eumisha28 a răspuns:

Sincer nu conteaza ce fel de ochelari ai sau cum iti sta.la o persoana este mai important personalitatea nu neaparat alte accesorii, haine si unele gesturi. ceeaa ce esti si ce simti valoreaza mai mult

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, unora chiar le sta foarte bine cu ochelari, depinde si de modelul ochelariilor.Deci,oricum nu conteaza asa mult acest aspect, multe fete si baieti au ochelari si daca sunt necesari... e mai importanta sanatatea ochiilor decat aspectul; deci chiar nu e un defect sa ai ochelari si cum am zis unora chiar li se potrivesc foarte bine.
Sunt unele persoane care opteaza pentru. lentile de contact.

| OanaG a răspuns:

Sincer si fara suparare mie nu-mi placbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de tipul de ochelari, eu ca baiat nu mi-ar placea sa am linga mine o fata cu ochelari de nu stiu ce "giga" dioptrie, insa o pereche de ochelari finuti nu m-ar deranja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte dragute, ochelarii le acorda un plus de stil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tipa din poza iti sta chiar foarte bine cu ochelari, de preferat ar fi sa nu poarte ochelari dar asta e. nu e tot timpul cum ne-am dori sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna buna buna buna buna de tot deci buna e buna sa ramana ati inteles!