| ancutza_4814 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva.
Am intalnit un baiat la banchet si e tare dragutbig grinO sa fac rost de id lui,insa nu stiu cum sa-l abordez, ce sa.i spun pe la inceput.Adica sigur o sa ma intrebe"cine esti". daca nu ma intreaba as vrea sa intru eu in convorbire cu el.Imi puteti da voi niste idei ca sa nu par o disperata?big grinSper ca da.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lasa timiditate si treci la fapte, vb cu el

| b3b3lushaellie a răspuns:

Eu zic ca daca te va intreba spune-i ca esti : o fata. Si probabil te va intreba :de unde ai id meu confused.Tu spune-i :din schimb de liste cu o fata. Apoi intreaba-l ce face.ce zodie e...ce muzica ii place, la ce filme se uita mai zii ceva si apoi vei mai vorbii de alta data cu el, dar daca il vezi trecand pe strada sau treci tu pe langa el salutal intr-un mod ggratios :* si pe mess spune-i sa-ti trimita ceva poze cu el probabil asa va spune sa-i trimiti si asa vei avea niste convorbiri cu el poate o sa va "combinati cine stie"love struck sper sa-ti fi fost de ajutorlove struck

| andreidhs a răspuns:

Pai as spune sa nu te duci tu in fata de exemplu sa pui pe cineva care sai vorbeasca daca ai emotii dar nu mai frumoasa ca tine big grin SA II SPUNA VEZI TIPA AIA DE ACOLO VREA.dar nu uita sa cauti informatii sa vezi ce fel de baiat este ce ii place etc ..sa fii tu insati SI BINEINTELES SA TE IMBRACI SI UH MAI COOL IN ACEA ZI sper ca am fost de ajutor FUNDA?

| ancutza_4814 explică (pentru andreidhs):

Eu ma gandeam pe mess cum sa-l abordez

| isabellamonica a răspuns:

Pai la inceput spune-i tot adevarul...Eu ia-s spune asa: Buna te-am vazut la banchet si pari dragut, ma numesc (cum te numesti) ..acum intreaba-l ce gen de filme prefera si daca zice de ex comedie incearca sa spui si tu raspunsuri cat mai apropiate de ale lui sa vada ca aveti ceva in comun si puteti avea o relatie daca asta iti doresti. Sper ca te-am ajutat sa nu pari o disperata. Funda?