| teutza_2626 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa ma ajutati cu doua lucruri:
1)cum pot sa-i spun unui baiat cat mai frumos ca vreau sa dansez cu el?

2)pe ce melodii as putea dansa cu un baiat?
Cei care pot sa ma ajute primesc funda+vot (multe melodii plss care se danseaza in 2)Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anna_1282 a răspuns:

Piese lentelove struck corp langa corp si crede`ma o sa-i placa si luihee hee
cat pentru prima intrebare il intrebi daca vrea sa danseze cu tine...(la inceput ai putea sa o iei in gluma si apoi in mod normall) happy sper ca te-am ajutathappy