| Bastanul2018 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva.
Am un prieten care cunoaste mai multe fete, iar eu l-am rugat sa imi faca cunostinta cu una din ele doar pentru singurul FAPT COMUN placerea sexului".
Vreau sa imi dati niste sfaturi cum ar trebui sa procedez, tinand cont ca a zis ca ne intalnim la el acasa.
Va rog frumos sa imi dati niste raspunsuri coerente si fara ironii. Multumesc! Pentru cel mai bun raspuns dau funda. Imi puteti trimite si mesaje pe privat.

Răspuns Câştigător
| Steph277 a răspuns:

Fii tu, asa cum esti zi de zi. A face sex nu este doar o placere de cateva minute sau ore. Daca fata este una **** atunci nu iti va fi foarte greu sa ajungi acolo unde vrei! O poti saruta indelung si usor usor sa o atingi si sa o dezbraci, daca ea va sta atunci va puteti incepe acctivitatea, daca nu atunci ai ghinion si poate cu alta ocazie. Baftă!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-l intrebi pe el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU o scoate din casã, doar acolo poti sa faci! Totul poate decurge oricum, dar intainte trebuie sa intri in mintea ei(interese comune)dupã sa creezi tensiune sexualã (sexual tension)
https://taineleseductiei.com/cum-sa-faci-o-femeie-sa-te-doreasca-sexual/

Si incã alte tutoriale gasesti pe net.

| AndreiRaress a răspuns:

Imi poate face si mie cunostinta cu una? laughing