| cosmin_7744 a întrebat:

Sa zicem asa fac cunostinta pe mess cu o fata...imi place de ea si vreau sa ne vedem...cum procedez ce ii spun sa ne intalnim?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Eee...iti faci curaj si o intrebi.ai vrea sa ne vedem azi? si eventual poti sa pui si un pretext.
oricum daca ii zici ca vreti sa va vedeti va veni sigur devil tongue
baftha!winking

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si esti sigur tu ca fata respectiva nu o sa-ti dea cu flit?laughing asa cum fac toate. ii spui ca ai vrea sa o cunosti mai bine, dar sa nu bagi vrajeala de`aia de 2 bani ca nu tinewinking

| Hmmmm a răspuns:

Pur si simplu o intreb: auzi nu ai vrea sa ne vedem si noi la o cafea?
cat de greu poate sa fie?

| blue-star a răspuns:

Curaj gaina ca te tau.Si auzi...curaj.Pe mess nu ai nevoie de curaj.Numai de chef de scris.

| lextim a răspuns:

Dupa ce va imprieteniti mai bine si are incredere in tine ii zici : ''nu ai vrea sa iesim la un suc sau prin oras ca vreau sa te cunosc mai bine''? simplu:*

| Ionutzz97 a răspuns:

Baga si u vrajeli fratioarelaughing

| YqLmX a răspuns:

Pff...Asa sunt si eu cam timid. Spune-i si uh daca vrea sa va plimbati intr-un parc asa mai linistit.nah ce pot sa zick si eu acum ...sunt in acceasi situatielaughing

| hjs a răspuns:

O inviti la o cafea, sau la un suc.ca sa mai vorbiti.si acolo poti sa ii spui ce simti pentru ea.in caz ca accepta

Bafta:*

| AdyPunk a răspuns:

Off totusi vorbiti pe mess zi si tu gen vrei sa iesim pe undeva sa ne cunoastem mai binee laughing ceva de genu cred ca ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cosmin eu zic da sa incerci nu ai ce pierdewinkingsi apropo' sa nu bagi in seama pe altii care zic ca nu ca aia nu te vor fericit succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey boy noua fetelor ne plac baietii indraznesti prima data va trebiu sa i declari iubirea.si a2 a oara s o ceri in casatorie si abia a 3a oara s va intalniti iti dai seama ca dup 2 3 ani o sa ajungeti in pat unde bineinteles nu o s ii faci nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o iei cu cuvinte trende