| 9gagger a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva... eu am fost cu un baiat cam acum un an, mai putin de un an chiar, apoi m-am despartit de el sub motiv ca nu ne cunoastem si bla bla bla. El s-a suparat foarte tare si un timp nu am vorbit, apoi a deschis o conversatie, am vorbit normal, a aflat printr-un mod inteligent daca am prieten si nu aveam. A spus ca ma place din nou si mie imi placea de altcineva atunci si i-am spus ca nu ii pot spune daca il plac sau nu momentan, dupa cate mi-a spus atunci cand ne-am despartit. A spus ca intelege. Dupa acea conversatie am mai vorbit de vreo 2, 3 ori si faza e ca am inceput sa ma indragostesc de el, dar el acum place alta fata si de fiecare data cand incerc sa vorbesc cu el ma da cu sictir si incearca sa isi bata joc de mine, dar nu reuseste prea multe. Intrebarea este : Oare mai am vreo sansa la el? Eu chiar nu vreau sa il intreb, adica, daca sentimentele mele nu ar fi aceleasi ca ale lui, atunci isi va batea MULT mai mult joc de mine. Nu stiu ce sa mai cred, eu inca cred ca ii ocup putin din inima lui, dar, nu stiu ce sa cred. Voi ce imi propuneti sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Derpina, acum el se considera superior fata de tine cand vede ca insisti si de aceea isi bate joc de tine.
Mai bine ''act like a boss'', incearca sa il uiti, si cand nu o sa iti placa deloc de el o sa iti zici ''F*ck yeah".

2 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Sa ii dai si tu cu sictirwinking

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Probabil el n-a vrut sa ii dai uh papucii pentru ca se credea macho si acum vrea razbunare asa ca fi vigilenta si nu cadea in plasa ...ps pazesteti spatele poate vrea sa te violeze