| Mihai112112 a întrebat:

inainte de toate vreau sa va spun ca este o poveste foarte lunga. Mie imi place de o fata din decembrie din anul trecut, m-am mai bagat cu ea in seama dar cand s--a terminat scoala nu am mai vorbit si nu prea am mai iubit-o. Acum cateva zile eram cu un prieten de al meu cu bicicleta, si ea era cu inca o fata, vorbim cu ele putin timp si dupa vor sa iesim la o plimbare, ea urca la mine pe bicicleta, si de atunci am innebunit dupa ea. Deci ce credeti? Are rost sa o intreb daca vrea sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Daca ea s-a urcat la tine pe bicicleta, avea in gand ceva. Deci nu cred ca va zice nu unei relatii. Dar gandeste-te ce simti pentru ea. Asa, un simplu urcat pe bicicleta, sa-ti fi declansat emotii...

2 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Incercarea moarte n-are. Intreab-o. Dar nu cred ca e dragoste, cred ca iti zburda tie gandul.

| LeKaAlex a răspuns:

Pai daca o intrebi nici nu vrea, trebuie sa petreci m-ai mult timp cu ea sa ajungeti ce-i mai buni prieteni si poate atunci o inviti la un suc si ii spui ce simti