| adrian85 a întrebat:

Buna TPU

Vreau sa va marturisesc ca am cunoscut o fata prin octombrie.Ne-am inteles foarte bine,dar din cate se vedea pe ea i-a placut mult de mine si n-ar fi refuzat sa fim impreuna.Mie mi-a placut doar ca o prietena cu care sa vorbesc(am vorbit foarte mult despre orice subiect,zilnic vorbeam prin mesaje), nu ca o posibila iubita.De sarutat nu ne-am sarutat ca eu am incercat sa nu stric prietenia.Dar acum 1 luna am sesizat ca m-am indragostit de ea mult si pur si simplu nu pot fara ea.Ea a spus ca are acum prieten si evolueaza ca o chestie serioasa.Eu m-am enervat si am zis sa nu ne mai cautam, dupa care am tras o tura de plans. Abia dupa aia am sesizat ce am facut si mi-am cerut scuze si i-am spus ca nu ma intereseaza ce simte"Eu am sa lupt pentru ea".Ce spuneti voi de treaba asta? cum a luat-o?

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Dude marturisestei la Dumnezeu, noua povestestene numa ca i bugatlaughing
Si in legatura cu "povestea" ai muscato!laughing
Nai ce face, toti o patim o data si o data, oricum nu trebuia sa ii spui ca ai sa lupti pentru ea, deoarece deja te vede destul de gelos...si fetelor dupa cum stim nu le plac baietii gelosi, deci incearca sa pari mai indiferent cu ea ...chill
Succes!winking

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Daca te place cu adevarat o sa vina ea la tine.