| DenisSa_6267 a întrebat:

Buna TPU; x. Am o problema:-s! mi-au iesit niste cosi. si i am stors si se faceau din ce in ce mai uratzi straight face mi au trecut dar mi au ramas niste urme.pentru ca mereu puneam mana si nu`i lasam sa treacastraight face ce sa fac sa scap de ele? puteti sa mi recomandati ceva? si de pref sa mi spuneti unde gasesc.mersi >big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ii mai storci sau ii poti rupe date cu spirt dupa aia si ai sa vezi ca trec.

| katy a răspuns:

Ia o sticluta de 0, 5l apa minerala si stoarce o lamaie si pune pe un disc demachiant si sterge-ti fata in fiecare zi de 2 ori.e importanta si demachierea zilnica indiferent daca esti machiata sau nu

| AnGeL a răspuns:

Mai bine te duci si intrebi la farmacie

| dulcykaLy a răspuns:

Cel mai bine cand iti apar cosuri nu le mai stoarce si da-te cu un unguent pe care il gasesti la farmacie se numeste CUTADEN. iti dai 2-3 zile cu el si cosul se usuca si dispare, eu asta folosesc.