| adinna84 a întrebat:

:* love struck De ce in timpul actului sexual iese asa ca un lichid albicios? Si inainte de a incepe si in timpul acesteia. De ce? Asa e normal? Fundaa :*:*

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Pai asa e normal pentru ca altfel nu s-ar lubrifia organele ca sa alunece happy

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si mananci si habar n-ai ce mananci! cred ca ar fi mai bine sa lasi prostiile si sa t documentezi putin. de la riscuri pana la intrebarea pusa de tine! sau nu, cel mai bine traieste-ti dracului copilaria si lasa sexu pentru cand o sa fii mare

| adinna84 explică (pentru DNSK):

In primul rand, nu te-a pus nimeni sa-mi raspunzi la intrebare. In al doilea rand nu e treaba ta ce fac. Pur si simplu am vrut sa stiu daca e normal asa, cum se intampla la mine. In al treilea rand am 19 ani, intr-un cuvant am trecut de copilarie, nu crezi? chatterbox

| DNSK a răspuns (pentru adinna84):

Pf.nu mai zic nimic.

| zozo74 a răspuns:

Este ceva total normal totul are un sens; astfel ca acest lichid albicios cum o numiti dumneavoastra este un lubrificator natural ce permite un act sexual confortabil. Sper ca vam putut ajuta