| Misu123 a întrebat:

Scurgere a lichidului alb din vagin in timpul actului sexual?

Am si eu o problema, prietenei mele i-a curs din vagin un lichid alb-tulbure in timpul actului sexual, eu sunt destul de sigur ca nu am ejaculat. Se poate sa fi ejaculat eu din greseala fara sa imi dau seama? Aau astfel de lichid e normal sa curga in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl94 a răspuns:

Atunci e ejacularea eilaughingpe bune, si fetele ejaculeaza.dar ca sa fiti siguri use a condom next time, nu e nicio diferenta

12 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Aia era leucoree(secretia ei de lubrefiere) si treaba cu..."poate am ejaculat eu din greseala" e nasoala, adica trebuie sa stii cand ejaculezi si cand nu.

| marialungu a răspuns:

Probabil ca e normal, nu ai nici o grija, funda?

| GeosBIOS a răspuns:

Misule sa inteleg ca-i prima ta data.

| Misu123 explică (pentru GeosBIOS):

Nu e priam data, dar e prima data cand am dat atentie la acest detaliu... si de aceea imi fac griji pentru ca nu am folosit prezervativ

| irrumator30 a răspuns:

Inseamna ca e era foarte excitata si a ejaculat, ca si noi. In cazul lor, al femeilor, uneori acel lichid alb tulbure, cum il numesti tu, e foarte consistent, de abia daca se prelinge.

| dreamgirl94 a răspuns:

Lichidul ala e lubrifiantul ei natural.

| Decebal a răspuns (pentru dreamgirl94):

laughing))

| Misu123 explică (pentru dreamgirl94):

Chestia e ca a curs destul de mult si cand am scos penisul, a curs din vagin, a udat cearceaful si de-aia intreb? e sigur lubrifiantul natural? Dau fundita daca imi poti raspunde si la intrebarea asta, si mersi in avans

| dreamgirl94 a răspuns (pentru Misu123):

Atunci e ejacularea eilaughingpe bune, si fetele ejaculeaza.dar ca sa fiti siguri use a condom next time, nu e nicio diferenta

| andreyutzha a răspuns:

Ii de la cum s-a excitat ea.e ceva normal sa-i curga cand se excita.dar pentru orice eventualitate cumpara-i un test de sarcina.stati si voi mai linistiti asahappy

| SSSOMG a răspuns:

Orgasm? happy

| Misu123 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri, m-am lamurit, ati fost de mare ajutor

| Andreea_Anca_1999 a răspuns:

Uita te la consistența lichidului... poate fi sperma ta