| dede_3509 a întrebat:

:X Imi place un baiat care imi este si vecin inainte nici nu vorbea cu mine dar de catva timp ma baga mereu in seama, vb pe mess, iesim sa ne plimbam cu cateii etc...
Oare ma place?
Ce credeti ca ar trebui sa fac?
cel mai bun rasp primeste fundoi big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Ii pasa de tine, poate ca te percepe mai mult ca o vecina sau amica. Cand iesiti cu cateii, stati linistiti pe o banca si deschide tu subiectul. Poti sa-l intrebi daca a avut prietene sau daca ii place de o fata. Sa imi zici si mie cum a fost!batting eyelashes Bafta multa!

7 răspunsuri:
| anamaria_6094 a răspuns:

Buna love struck,
Atata timp cat te baga in seama, inseama ca deja si-a schimbat parerea despre tine...iar daca incearca sa flirteze cu tine.este clar ca te place...Iar de facut.nu prea ai ce sa faci, vorbeste cu el in continuare si fi sexy. Mult noroc ______________fundoy?

| plasticstyle a răspuns:

Se vede ca a venit vara...

| swettylove a răspuns:

Probabil ca da, te place.
Daca si tu il placi continuati sa iesiti si sa vezi daca va intelegeti bine. daca te simti bine in preajma lui etc.
Apoi daca si tu il placi incearca sa ii dai de inteles lucrul asta dar foarte discret, asteptand ca el sa faca primul pas.
Succes! :*

| NothingImportant200 a răspuns:

Ms de fundabatting eyelashes

| AdiDassler a răspuns:

Da te place... vorbeste cu el si spune-i sa iesiti intr-un loc mai linistit, si poate o sa spuna ce simte pentru tine

| RoXx_4194 a răspuns:

Poarta-te normal si lasa lucrurile sa mearga in voia lorwinking. Sigur se va intampla ceva intre voi doi:X. Sigur simte ceva pentru tinewinking. Pupici:*:*

| InGeRU_9374 a răspuns:

Pai e un inceput.Te place dar nu 100%.Dar mai asteapta oleaca o sa te placa mmai mult pe zi ce trece.Mult noroc!