| Annya_4157 a întrebat:

Buna TPUlove struck vreau si eu sa ma lamuresc in privinta la o "tampenie" este foarte mult de povestit asa ca o sa va spun doar o parte. Tata este persoana publica, eu m-am incurcat cu un lautar si am facut-o cu el(nu ma dezvirginat in totalitate mi s-a spus ca am himenul doar fisurat) cand a aflat tata ca sa nu pateze imaginea mea si a lui angry s-a intalnit cu acel baiat si familia lui si i-a impus sa nu ma mai caute nici eu pe el si nici el pe mine ca o pateste a fost foarte grav.In ciuda amenintarilor el m-a cautat iar eu i-am raspuns la sms ba chiar ne-am si vazut.Totul mergea bine intre noi pana cand intr-o zi el mi-a spus ca i-a zis varasu ca m-a vazut pe mine cu un baiatstraight face nu am mai vb o saptamana pana cand l-am sunat eu sa-i reprosez dc a spus, el a incercat sa-mi spuna ca nu a scos niciun cuv dar nu l-am crezut.in fine am mers am discutat cu pers la care se auzise si am aflat ca el nu spusese nimic.ne impacasem ne-am vazut si de atunci pana azi nu a mai dat nici-un semn.Am momente cand spun ca nu-i pasa si de aia face asa dar intrebarea mea este"De ce a mai riscat daca acum a facut asastraight face?"nu m-ai m-a cautat nimic iar eu pe el nu o sa-l caut pentru ca nu merita.

5 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Atat de proasta ai fost sa te lasi prostita si sa ajungi la el in pat? tu nu iti dai seama ca el doar asta a vrut? chair asa naiva ai fost imi e mila de tine dar meriti tot ce ti se intampla.

| ghineanamaria a răspuns:

Draga mea nu toata lumea este sentimentala.Un baiat o poate face cu o fata chiar daca nu o iubeste.Sa tii minte asta iar noi, femeile, nu trebuie sa iubim asa de mult pentru ca iubirea ne poate aduce tristete. Tatal tau a vrut doar sa te protejeze.Tu trebuie sa fii dura si sa nu accepti propunerile oricum pentru ca altfel vor afla unul de la altul(baietii intre ei)si vor apela toti la tine.

| gaby37 a răspuns:

Doamne ai vrut sa te dezvirgineze un cocalar laughing)

| Annya_4157 explică:

Da stiu...toata lumea mi-a spus asta si ca este de mine si ca eu nu ar trebui sa sufar dupa nici'un baiat pentru ca ii pot avea pe toti si schiar ii am dar nu pe el... si poate ca daca nu m-ai m-ar framanta intrebarea asta as crede ca nu i-a pasat a vrut doar sa mi-o traga si gta dar dc a riscat daca nu i-a pasat dc?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinerete... si iubiri trecatoare; uita-l o sa vina altul si mai frumos si mai bogat si mai ...cum iti place tie; esti tanara ai viata inainte