| marian834u a întrebat:

Sunt un baiat de 26 de ani si nu am nici o idee cum sa fac si eu o rietena stiu ca e jenant dar acum sunt prea nervos dar am si eu nevoie de ajutorul vostru...va rog ajutati-ma cu un sfat plizzzzzsadsadsadsadsad

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand intelege ca nu esti anormal. Sunt si altii in situatia ta. Uite la postul meu pentru alt baiat care are aceeasi problema cu a ta : http://www.TPU.ro/......-la-nivel/

| Punishment a răspuns:

Inceteaza sa privesti fetele ca pe niste printese rupte din Luna, si privestele ca pe niste fete obisnuitehappy autorul @nony. (m-a ajutat si pe mine intr-o anumita masura, doar ca eu cand dau de ceva bun, au prostul obicei sa-l uit ) >< nu face aceiasi greseala