| diana_1758 a întrebat:

Buna tpuam o intrebare la care nu am raspuns discut si cu prietenele dar nu am gasit inca o solutie. iubitul meu la scoala cand e impreuna cu prieteni lui pe mine ma ignora complet si cand are treaba dar mai ales cand sta la calculator. cand il mai chem pe la mine pe afara cand ne vedem ne imbratiseam sau ne pupam, la plecare tot asa cand ne luam larevedere dar nu intotdeauna. mai de curand ne-am certat si ne-am despartit dar intr-o sambata la banchet am dansat impreuna si ne-am impacat din nou dar acum cand ne intreaba cineva daca suntem impreuna el zice ca nu nu stiu ce sa fac de ce spune asa ii e rusine cu mine oare?
IAr prietenul lui ma place si el stie asta si cand e suparat pe acel baiat ii zice hai du-te cu prietena ta pe care o placi adica eu. Dar nu sunt cu el

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Eu zic că prietenul tău nu te merită şi stă cu tine pentru că nu are ce face. Sau, ţine la tine doar că nu ştie cum s-o arate şi se comportă ca un mitocan.
Lasă discuţiile cu prietenele, discută cu el despre asta! Te va ajuta mai mult. happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ii prea pasa de tine da semne ca nu te mai place se stie.

| Absent a răspuns:

Parerea mea,este ca el nu te place,vrea sa profite intr-un fel de tine,daca era un baiat serios te baga in seama oricand,putea sa fie si cu presedintele Turciei si tot iti vorbea,imi fine nu se face asa,ar fi mai bine sa va despartiti si sa nu va mai impacati, el nu e de tine. Dupa cum cred esti o fata foarte calma, inteligenta si sensibila.Fa ce iti spune inima! Bafta si succes.

| Elena_9049 a răspuns:

Ignora-l si du-te cu prietenul lui