| andreeacojoc3445 a întrebat:

Trebuia sa imi vina ciclul pe 7 dar a intarziat pana azi. Duminica am avut contact sexual cu prezervativ dar acesta s-a rupt si am observat după ce si-a dat drumul in mine. Aveam deja de o saptamana sindrom premenstrual si sânii inca ma dor.

As putea fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea fi insarcinata daca ai un ciclu neregulat, in rest sansele sunt extrem de mici sa fii insarcinata pentru ca se apropia ciclul.

| andreeacojoc3445 explică (pentru MihaiNicu23):

Uneori intarzie maxim 10 zile dar de obicei vine la timp sau inatrzie 3-6 zile

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru andreeacojoc3445):

Daca ai fost duminica la 3-4 zile dupa periaoda fertila ar fi sanse de sarcina datorita ciclului neregulat pe care il ai.

| andreeacojoc3445 explică (pentru MihaiNicu23):

Ok. Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.