| anonim_4396 a întrebat:

Trec printr-o faza foarte aiurea. Ziua mea de nume a fost acum 2 zile, iar iubitul meu nu mi-a urat la multi ani.In weekend el a plecat acasa, la fel si eu.M-a evitat tot weekend-il spunandu-mi ba ca nu se simte bine, ba ca e la un prieten, ba ca a iesit afara cu baietii...L-am lăsat in pace, m-am simtit respinsa.Am vorbit cu el si de ziua mea, dar foarte Putin.El m-a căutat. Apoi, zilele ce au trecut, nu am mai vorbit deloc.Ma simt foarte prost. Putea sa îmi tranteasca un la multi ani, nu cred ca avea cum sa uite, deoarece e o sărbătoare cunoscuta si are si in familie sarbatoriti.Eu ce sa fac acum? Nici nu stiu daca sa trec cu vedere sau sa mă despart de el...Mi se pare ca am fost călcată in picioare.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varste aveti?

| neutrino a răspuns:

Lasa-l in pace...definitiv. Acest baiat nu te merita.

| Lawliet14 a răspuns:

De tras ti-a tras-o, nu? Acolo se simte el cel mai bine, pana la epuizare. Doar acolo pune suflet? Daca da, ar trebui sa se te gandesti si daca nu cumva profita de tine. Daca vrea un weekend liber, sa-ti spuna, dar nu-si puna prietenii peste tine.

| raluk27 a răspuns:

Vrea sa se desparta de tine.Ai toate semnele posibile. Initiaza tu discutia, ca sa eviti un moment si mai prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu oricum stai maxim o saptamana cu fiecare asa ca nu vad de unde atata jale. Da-i jet si ia-l pe urmatorul.

Răspuns utilizator avertizat
| davidrcv a răspuns:

Discuta cu el foarte serios si vezi daca vrea sa se desparta sau daca vrea o relatie ``long-term``.

| laviniabeluska11 a răspuns:

Eu am 19, el are 23