| laviniabeluska11 a întrebat:

Trec printr-o perioadă mai grea a vieții mele, nu am reușit sa intru la facultatea la care am vrut. Un băiat care a trecut si el prin aceasta experiență, dar in cele din urma a reusit, îmi acordă foarte multă atentie si ma sprijină. Noi ne stiam dinainte, dar nu eram apropiati. Mentionez ca el e cu 8 ani mai mare ca mine. Exista sansa sa mă placă? Vorbim mereu si ma caută oridecateori are ocazia.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omul are ceva experienta la pescuit fete mai naive si in situatii delicate cand stie ca sunt mult mai usor de agatat

| neutrino a răspuns:

De ce nu te-ar place? Ai motive sa crezi ca ar refuza cateva partide de sex cu tine?

| mentholinks a răspuns:

Faptul ca el la varsta lui n-are o relatie stabila, desi se pricepe la fete din cate spui tu, ar trebui sa-ti dea de gandit.

| Lorena7712 a răspuns:

Exista o sansa. Fi foarte atenta la gesturile lui si o sa iti dai deama daca cu adevarat ii place de tine sau te considera doar o prietena.

| DaniAdrian a răspuns:

Da de ce nu? Exista sansa asta, ii placi, iar atunci cand iti place o persoana indiferent daca iti place ca prieten sau iubit il cauti, pentru ca te simti bine langa acea persoana si vrei sa iti petreci timpul cat mai mult impreuna, acum ai si tu grija pentru ca nu stii cand poate sa-si bage dracu coada, iar tot ce e intre voi sau ce va fi sa aiba o intorsatura groaznica, poti sa incerci sa vorbesti cu el sau doar sa-i dai de inteles ca si tu simti la fel, iar in cele din urma inevitabilul se va produce, good luckwinking

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Vrea sa te duci la facultatewinking

| fasfasfasafas a răspuns:

E cu 8 ani mai mare...nu inteleg ce vedeti voi la astia atat de mari. luati-va in *** unul de varsta voastra in sloboz. Si treaba cu facultatea, intri in toamna 100%

| AlexMusat a răspuns:

Normal ca poti sa nu fii cu el. Nu trebuie sa iti faci griji. Keep up