| Loredana96 a întrebat:

Buna,am nevoie de sustinere si de sfaturi.Simt ca nu mai pot,nu inteleg cei in inima mea,nu stiu ce vreau,nu stiu ce simtcrying
Am avut o relatie de un an cu un baiat care l-am iubit enorm de mult, am iertat multe, pentru ca m-a facut sa sufar.Ne-am despartit in septemrbie,si de doua ori m-a tot rugat sa fim din nou impreuna,in noiembrie si apoi in decembrie.Iar eu am refuzat,nu pentru ca nu il iubeam, motivul era altul, prea multe a facut.Nu aveam puteri sa il iert, nu mai aveam incredere in el. Dupa aia, din decembrie nu prea ne-am vazut.Acum ca s-a incalzit afara si am inceput sa iesim in oras,il vad zilnic, si nu numai, avem acelasi grup de prieteni.Nu pot spune ca ne urim, ba chiar ieri el mi-a facut poze cu fotoaparatul lui profesional si mi-a spus ca am iesit foarte bine in poze, am glumit ambii dar totusi nu e ceia ce era inainte.Nu sintem nici prieteni, nici dusmani dar nici iubiti.Eu simt o atractie fara de el, nu il pot uita.Au trecut 9 luni decind ne-am despartit si eu continui sa-l iubesc la fel de mult.Dar el pare indiferent, mereu e fericit si pare ca a trecut peste.Nu imi sta in caracter sa ii spun ca il mai iubesc, doar eu singura i-am spus ca intre noi nimic nu va mai fi, asta pentru ca eram inervata pe el.Imi dau seama ca cale de intoarcere nu-i, dar nu stiu cum sa-l uit.Decind ne-am despartit nici eu, nici el nu am avut pe altcineva.Si nu suport sa vad cum o fata sa tot da la el.Nustiu ce-i cu mine
Ajutorcrying

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlitzkriegJack a răspuns:

Stai, deci...

...i-ai dat papucii unui baiat, el te-a rugat sa il accepti inapoi, iar tu l-ai refuzat, iar acum cand el e fericit ai inceput tu sa-l iubesti si-l vrei inapoi? Ca sa ii strici fericirea?

*humongous facepalm*