| anamaria_9097 a întrebat:

Buna tuturor...happy Am fost cu un baiat timp de cateva luni si dupa ceva timp am aflat ca el era cu altcineva, era acasa si el imi zisese ca este plecat in cursa si ca vine abia in septembrie.nu mai vorbea cu mine, nu-mi mai raspundea nici la telefon, imi zicea ca nu are net, dar de fapt el intra pe mess in fiecare zi(chestia e ca nu am aflat ca este cu altcineva de la el, ci de la prietenul lui straight face)De ce a facut toate astea fara sa ma anunte si pe mine ca sa stiu si eu ce sa fac cu viata mea? Scz, poate nu e categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Categoria e cea buna. De ce a facut? ti zic eu de ce... pentru ca a vrut sa isi bata joc de tine sau a urmarit ceva: bani sau doar ideea ca zic prieteni lui "uite ce gagica buna si-o tras asta", sex sau mai stiu eu ce.
Ce e de facut: sa mergi inainte, sa lasi relatia sa se destrame, daca o sa vb cu el o sa zica ca nu e adevarat si alte de astea. Cautati pe altcineva si gandeste-te la un nou inceput.
Sper ca te-am ajutat. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzz
Daca mai vrei ceva sfaturi nu ezita sa imi dai un mesaj, iti raspund cu placere.

2 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Pentru ca : nu tine la tine,nu te respecta, e un mitocan egoist, profitor.Deci.e genul de persoana care nu merita nici sa te uiti.

| abate a răspuns:

Dar de ce ai scris aici daca sti raspunsul