| Silvia_9121 a întrebat:

Buna tuturor.am nevoie de cateva pareri.am avut cateva contacte neprotejate si mi-a intarziat ciclul 10 zile. dupa o saptamana de absenta ciclului am facut 2 teste la interval de o zi si amandoua mi-au iesit negative, dar menstruatia tot imi intarzie. ce credeti ca e? am vreo infectie? multumesc pentru atentie tuturor.

8 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Daca esti ingrijorata, mergi la un medic ginecolog. Si data viitoare protejaza-te, ca sunt destule 'mame' la 14-15 ani in Romania. Fii mai prudenta!

| Raduku14 a răspuns:

Daca te rog sa imi spui cati ani ai?

| alexandra_2771 a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu. numai ca mie mi-a intarziat super mult.
o fi vreo dereglare hormonala sau ai racit. as ase intampla mai mereu.
mai fa un test de sarcina iar daca si asta iese negativ, fugi la ginecolog happy
bafta:*

| YourEternalLove a răspuns:

Nu stiu depinde cati ani ai du-te la un ginecolog fa ceva oricum mai incearca si mai fa-ti teste sa nu fie ceva

| Silvia_9121 explică:

Pai nu ma pot duce deocamdata la ginecolog.mi-e frica

| Silvia_9121 explică:

Da Punisher bineinteles ca data viitoare o sa fiu mult mai atenta

| Silvia_9121 explică:

Am 17 ani.

| Silvia_9121 explică:

Am 17 ani.va rog fetelor.kre ati mai trecut prin asta sa ma lamuriti si pe mine:* daw funditahee hee