| Natasa1 a întrebat:

Bună tuturor, am nevoie de un sfat din partea voastră și vă rog să mă ajutați
Fostul meu mi-a propus să ne întâlnim dar eu încă ezit să mă întâlnesc cu el chiar dacă vreau am o reținere, credeți că e nevoie de timp? ce trebuie să fac?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu ai dat destule detalii. De ce v-ati despartit si in ce termeni? De cat timp v-ati despartit? Ce a facut in tot acest timp fiecare dintre voi?

| ania a răspuns:

Roagă-l pe Dumnezeu sa îți ghideze iată însă fel încât sa îl găsești pe soțul care El știe ca ar fi potrivit pentru tine și sa te ferească de relații care vor fi doar o dezamăgire.

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce doreste sa va intalniti?

| Natasa1 explică (pentru dullcat):

Bună! Nici eu nu știu de asta sunt confuză
În ultima vreme a tot insistat să ne vedem

| dullcat a răspuns (pentru Natasa1):

Spune-i ca puteti discuta si in online.

| GeorgeCazan a răspuns:

E fostul din anumite motive. Oare nu este normal ca din aceleași motive să nu vrei sa te întâlnești cu el? Normal este să te decizi tu ce vrei să faci. Nu trebuie să te iei după nici unul dintre noi, cei de pe forum.

| RIGeorge a răspuns:

Buna, nu esti pregatita sa te vezi cu el, incearca sa-l faci sa inteleaga ca nu vrei, ori ii pui capat de tot rupi de tot relatie contactul cu el ori faci o pauza, trebuie sa ii spui direct fara sa ii dai sperante, trebuie sa te gandesti bine.

| Natasa1 explică (pentru RIGeorge):

Bună,mersi pentru răspuns!
Am tot evitat să mă întâlnesc cu el și acum mă gândesc la ce am de făcut pentru că sunt destul de confuză și nu vreau să iau decizii pripite