| Anonima3562 a întrebat:

Am o dilema. Este un baiat mai mare decat mine cu 6 ani, da stiu, este mult. Eu am 14 si el 20. Ma saluta pe strada, ma intreaba ce fac si imi zambeste. Treaba e ca el e dragut, dar e prea mare pentru mine si nici vorba sa fie ceva intre noi in afara de prietenie, cel putin acum. De ziua mea mi-a zis la multi ani si cand i-am zis ca am facut 14 s-a cam mirat intr-un fel ca a zis ca-s cam mica.laughing Faza e ca nu prea stiu ce urmareste... Vrea sa fim prieteni sau e un "pedofil" [ scuzati-mi expresia laughing ] care cine stie ce mai vrea? Voi ce credeti? Tin sa precizez ca el e de treaba, cel putin asa cred eu, dar cine stie... happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Hmm. Poate uramreste sa stea cu tine, ca astia mari asa, le plac fetele astea mici, ca stie cum sa le manevreze laughing
Oricum eu te sfatuiesc daca vrea sa stea cu tine, sa refuzi. Pt ca o sa suferi dupa urma lui happy
Astia mari mereu se joaca cu sentimentele pustoaicelorhee hee
Cel mai bine e sa ramaneti prieteni, sa mai vorbiti, una alta.
Dar nimic mai mult happy
Asta e sfatul meu.Tu faci ce vrei :*

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Dragostea nu are varsta, parerea mea.

| aclean a răspuns:

Culca-te. Nu serios. Culca-te. La varsta ta..la varsta lui. nu prea e ok sa stii. Adica, din punctul meu de vedere si daca va vedeti si daca nu mi-e egal. Dar..gandeste-te la viitorul tau. Totusi. daca te prinde si te violeaza? Dupa ce mai faci? Ca te-a marcat pe viata te-a marcat, si te mai lasa si cu burta la gura, si sa-i explici tu maica-tii cum de ai facut atata grasime pe burta in 9 luni, si mai ales sa-i explici cum de ai slabit brusc dupa ce nasti. Ok, exagerez putin, dar serios, vezi-ti de invatat, ca ai examenul, si dupa aia ori te violeaza ori iti frange inima.

| Anonima3562 explică (pentru aclean):

Nu cred ca ai inteles la ce ma refer. Nici gand de o relatie cu el pentru. ca e prea mare, dapai sa se ajunga la chestii gen sa ma culc cu el sau cine stie ce. Domane fereste! Eu doar voiam sa vad ce credeti ca vrea tipul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai putut sa it gasesti unul de varsta ta?!? sunt si mai draguti, mai amuzanti vor sa traiasca si sa experimenteze chestii pe cand unul dinasta e deja consumat si plictisit el le stie deja si iti povesteste despre tot ce a facut el. si asa mai departe. O sa te plictisesti de el. Tu faci cum vrei. E aiurea, nici nu o sa tina. El este incantat ca il saluti si practic ca ti la genul de baieti mai mari, ai impresia ca sunt extrem de buni si asa mai departe. Crede-ma ca si el si-ar dori sa te prostesca asa un pic sa te duca cu zaharelul ca sa poata si el sa puna mana pe pielea aia mica de soparla a ta. Nu fi fraiera.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Scuza-ma dar acum vorbesc serios... EVITAL! Nu sti cum sunt pedofilii... Asta-i sfatul meu, daca ramai insarcinata de la ala nu-i vina mea big grin

| Anonima3562 explică:

Nu cred ca ati inteles la ce ma refer. Nici gand sa am o relatie cu el, dapai sa se ajunga sa ma culc cu el sau chestii de genul, Doamne fereste! Eu doar voiam sa aud parearea voastra despre el, cam ce credeti ca vrea.