| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...
Sunt cu un baiat el are 22 de ani eu 16 tinem foarte mult unul la altul, parintii mei nu stiu ce ar spune daca ar stii ca suntem impreuna. Pe mine relatiile ma sperie si nu stiu daca e alegerea potrivita, nu facem sex. Parintii nu ma lasa sa-i cunosc familia pentru ca este baiat si eu fata.
Nu stiu ce sa mai fac de la prietenie s-a ajuns la o relatie iar daca ma despart ii frang inima asa mi-a spus cand am vrut din nou prietenie.
Voi ce ati face in locul meu?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ceva nu se leaga, parintii tai nu stiu de el dar iti interzic sa nu ii vezi familia?

| Doub a răspuns:

Stai, ce?
" Parintii nu ma lasa sa-i cunosc familia pentru ca este baiat si eu fata."- raised eyebrowsraised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Isi fac griji.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Ce se poate intampla rau daca ii cunosti familia?thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Parintii lui pot lipsi de acasa.

| LeZizu a răspuns:

Eu zic sa fi cu ea dar sa ai rabdare cu relatia si sa urmati pasii in timp.