| oliviaaa a întrebat:

am o micuta problema poavestea este mare dar ma voi starui sa o rezum uinui baiat ii place de mine, dar eu doar il simpatizez el mia zic ca ma place si ar vrea sa fie cu mine l-am retinuyt ceva timp dupa cere i-am spus sa raminem doar prieteni noi ne certat foarte des, mai des nu e posibil si mereu cind ne certam cadeam eu de vina, el ok fii curat... bine ne certam de stergeam din prieteni ne blocam, dar mereu facea el primul fas. ok. acum ne-am certat dintr-o chestie cam mai personala si de data asta chiar era vina mea, acum el are cam 3 luni si nu imi mai scrie mereu fuge cu indiferenta cind ma vede dar eu mereu il vad onlain pe alt sait dar nu am curajul sa-i scriu ok voi zice eu ce voi zice dar cum sa capat curajul? va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Fuchii a răspuns:

: ) Cereți scuze... Spune-i că dacă ve-ți fii împreună nu veți mai putea face lucrurile pe care le făceați acum.Adică sunteți împreună vă despărțiți și nici prieteni nu mai rămâneți...asta e cel mai rău.Mai bine să fiți prieteni.

1 răspuns:
| Minsk a răspuns:

E copilarie ce ai facut tu...si cuvintul''onlain'' se scrie ''online'' incearca sa nu ai un prieten la virsta ta ok...happynu stii ce trebuie sa faci o sa mai cresti si o sa intelegi pina atuncea joacate cu prietenele tale du-te prin parcruri lasa baietii ei vor fete multe