| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face pentru a fi dezvirginarea mai usoara? Orice as incerca cu iubitul meu, nu ne iese. Nici macar nu imi intra penisul său in vagin, sau daca intra, intra maxim un cm. Ma doare foarte tare si mi se duce si "umezeala" de acolo. Ce pot face? Inca nu am incercat un lubrifiant. Data viitoare o sa incerc si cu asta, ce alte sfaturi imi mai dati? [va rog nu spuneti sa ma masturbez pentru ca nu prea pot.nu reusesc sa ma excit asa bine singura, doar prietenul meu poate. degetul intra tot, penisul nu.]

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ai facut educatie plastica, la scoala? Decupeaza nabii himenul si nu mai ai probleme. Nici sa va f. teti nu stiti, daramite sa evitati o sarcina. Stati naibii in loc pana va documentati. Si soarecele cand s-a imbatat, a zis : "Vai ce-as f.te mata!"

| Ирина19 a răspuns:

Cel mai important este sa fii cit mai relaxata si sa nu te gindesti deloc la durere.E ceva normal sa te doara cand til introduce mai adanc, rabda ca altfel nu ai cum sa continui, daca durerea va fi si mai penibila atunci nu mai continuati si cred ca ar fi bine sa consulti un medic ca poate fi ceva.Bafta si ai grija de tine!

| foxi a răspuns:

Foloseste un lubrefiant!

| R_8074 a răspuns:

Buna. pretenul tau foloseste prezervativ? daca nu ar trebui sa foloseasca. si atunci cand simti o durere lasa-l sa continue sa o bage odata. apoi durerea va disparea.succes

| NoChanceForUs a răspuns:

Ah ma ustura retina.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Incearca cu prezervatuvul e mult mai bine nu prea ai sanse sa ramai gravida are si lubrifiant nu te doare asa tare 3 in 1 incearca sa te exciti inainte sarutari mangaiaturi nu te gandi la durere ci doar ca il iubesti si nu o sa te doara

| Puff9222 a răspuns:

Bai oamenilor folosim prezervativ, nu va mai dati cu presupusul. si am nevoie de raspunsuri de la care pot invata ceva, nu sa "imi decupez himenul", haha verry funny. De aia se duce naibii siteul asta. Ne-am documentat destul sa stii, nu cred ca ai tu dreptul sa judeci. Sunt oameni si oameni, probleme si probleme. Am avut si preludiu, doar nu ne venea chefu asa, cand eram la 0. Mai ganditi si cu capul ca de asta vi l-a dat Dumnezeu.

| Melinda_8816 a răspuns:

De durut e normal sa te doara, chiar si putin mai tare. iar daca zici ca " ti se duce umezeala " inseamnaca nu mai esti excitata. trebuie sa ai un preludiu mai lung iar cand simti tu atunci incearca si cu penetrare.

| andra_3498 a răspuns:

Pai zi lui sa incerce sa faca cu degetul sau nu stiuiulaughing un deget apoi 2 si incet incet sa,, til" bage:*.ai grija>big grin

| roxanyk_3917 a răspuns:

Buna draga mea este normal sa te doara suporta si spune-i sa te ia cat de usor poate el excitate bine inainte relaxeazate si bea ceva inainte tarie ametestete putin mai mult si ai sa vezi ca nu o sa te mai doara asa tare pentru ca taria amorteste durerea...bafta sa-mi spui daca a mers cu bautura...pop

| Daria_6694 a răspuns:

Incearcati pozitia mercenarului: tu pe marginea patului cu o perna sub fund, avand picioarele cat de cracanate poti si ridicate nu prea mult in sus, iar el in picioare introducandu- si usor penisul in vaginul tau. Tu trebuie sa te relaxezi si chiar daca te va durea, el nu trebuie sa isi retraga penisul.
Jucati- va impreuna inainte. Acesata pozitie este cea mai potrivita pentru dezvirginare.