| killeros a întrebat:

Buna Tuturor! Am si eu o problema foarte seriosa eu si prietena mea am facut dragoste (nu este prima data) dar luna aceasta i-a venit ciclul diferit bine acum inca este pe ciclu... i-a venit dar nu cum a fost pana acum. zice ca are aceeas culoare miros etc numai ca nu ia mai venit cam in aceeas cantitate... eu cu ea n-am protejat tot timpl si am verificat si prez. mereu si nu au fost rupete sau alte chestii. Nu stiu ce sa mai fac ce sa mai cred! ajutati-ma va rog.(scuze de greselile gramaticalea dar nu sunt in stare de nimic sunt disperat)

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Stai linistit! Atata timp cat v-ati protejat nu n-are cum sa fie insarcinata! Pentru linistea voastra, mai las-o cateva zile sa termine ciclul si ia-i un test de sarcina de la farmacie! Bafta

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu e insarcinata! daca spui ca ai fost mereu foarte atent nu aveti de ce sa va temeti. spune`i sa nu se teama ca nu ii curge la fel de mult ca si inainte,cantitatea difera,asa e la toate fetele(si la mine e tot la fel, difera de la o luna la alta) uneori mai putin, alteori mai mult.

| Andreea52 a răspuns:

E normal sa aiba loc unele schimbari, daca v-ati protejat nu aveti de ce sa va faceti grijiwinking

| ioana66onis a răspuns:

Nu are nimic, atata timp cat ne-ai spus ca ai fost atent si ca v-ati protejat. Uneori, noua fetelor, ne mai si intarzie, nu trebuie sa-ti faci griji, e ceva normal. Nu mai fii speriat si disperat, nu are de ce sa-ti fie teama big hug