| luiza_6440 a întrebat:

Buna tuturor...cum asi putea afla daca un baiat este virgin? de unde stiu? ce metode sunt? ajutati-ma va rog...mersikiss

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista absolut nici o dovada in afara de cuvantu lui si eventuala stangacie in pat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există metode de determinare din punct de vedere fiziologic.
De fapt... or fi existând dar toţi băieţii îşi pierd această marcă prin masturbare la 12-13 ani. Plus cei care sunt circumcişi la naştere.

Cel mai simplu e să-l întrebi sau poţi să-ţi dai seama atunci când faceţi sex dacă are sau nu experienţă, dacă ştie ce face sau nu prea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La ce ti-ar folosi?! Nu exista metode! Sau ai cumva ambitia de a fi tu prima lui partenera?! Sau vrei sa-l prinzi cu minciuna?!
Invatati sa apreciati adevaratele valori umane: atentia, rabdarea, tandretea, caracterul, cultura si devotamentul, etc, nu prostii de genul asta!
Un mare actor american, a marturisit ca s-a culcat cu 1299 de femei. dar a 1300-a nu a tinut cont, ci l-a apreciat, l-a vrut, si l-a luat, si au si facut copii impreuna!, etc.
Daca doamna gandea ca tine, oare care le-ar fi fost destinul?!
Stai deci, stramb, si judeca drept! - daca poti!

Răspuns utilizator avertizat