| Rooxii a întrebat:

acum 6 luni m-am despartit de prietenul meu deoarece acesta a vrut sa se impace cu fosta lui prietena... Toate bune si frumose, a fost cu ea dar tot timpul se comporta ca si cum era cu mine. Azi el mi-a zis ca s-a despartit de actuala lui prietena cu toate ca nu pare sa fie adevarat. dupa ce a spus asta se uita insistent la mine? Voi credeti ca va vrea sa se impace cu mine?

1 răspuns:
| Oanyy97 a răspuns:

Poate... Dar u mai tii la el? Ai vrea sa te impaci cu e dupa be ti-a facut? Pt k nu stiu...el va avea satisfactia k poate sa faca ce vrea k u il ierti. Si da, probabil k da vrea sa impakati