| IoanaIonuca a întrebat:

Daca inca vorbeste cu fosta, inseamna ca mai tine la ea? Ea s-a despartit de el si dupa ceva timp i-a spus ca ii pare rau si ca ar vrea sa se impace, dar el nu a acceptat. Insa mai vorbesc si acum, nu in fiecare zi, cateodata. S-au despartit acum un an.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca a fost prima iubire a lui si a iubito cu adevarat o va iubi toata viata

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca da, inca mai tine la ea, daca inca mai vorbesc...

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri.
Întreabă-l. Spune-i că dacă simte ceva pentru fosta prietenă e liber să plece. Apoi ai de ales în a avea încredere totală în el și a-i spune că te deranjază că vorbește cu ea și vrei să înceteze.
Dacă nu-ți convine ideea, poți să te rogi de el să rămână, să-i scrii poezii și să-i faci s3x oral dimineața în timp ce își bea cafeaua, tot în același loc ajungi.

Pe de altă parte, nu ar fi o problemă că vorbesc atâta timp cât între ei 2 nu ar mai exista nimic în afara 'trecutului'. Dar, situația devine mai complicată dacă ea vrea să se împace cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi face si baiatul rezerve, ce mai stai dupa el?

| MorganaM a răspuns:

Mie mereu mi s-a parut ciudat ca dupa ce te desparti de un om, dintr-un motiv intemeiat, sa mai vorbesti cu el ca si cum nu s-arfi intamplat nimic. asta mi se pare ca mereu arata ca nu s-au despartit de tot si ca se pot impaca oricand. mie personal nu imi plac astfel de 'legaturi;, cqare par nesigure

| VenomMMA a răspuns:

Buna, de ce inca mai vorbesc? Inseamna ca inca mai simte ceva pentru ea. Daca s-au despartit de un an de zile si ei tot tin legatura, ceva nu-i in regula. Ai grija sa nu te raneasca. happy