| anonim_4396 a întrebat:

Hey... Nu am mai avut de mult nevoie de ajutor dar am avut o relatie la distanta si iubitul meu nu prea ma mai baga in seama asa ca am intrat pe contul lui de facebook si am vazut ca vorbea cu una si ca ii spunea ca o iubeste iar astazi s-a despartit de mine plang intruna va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac nu pot sa il uit
Va rog nu va bateti joc! :'(

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Nasol. am trecut si eu prin ceva asemanator acum...multa vreme. Incearca sa iti ocupi timpul cu altceva, la inceput o sa fie mai greu, dupa te vei acomoda situatiei, ca doar suntem oameni si ne adaptam. Nu il vei uita, dar cu timpul ceeea ce simti se va estompa.Vor trece zile, saptamani, luni, si dupa te vei simti mai bine. trebuie doar sa vrei si sa crezi asta, sa ai incredere in tine. daca asta a fost prima ta iubire...imi pare rau. gandeste-te ca nu te merita, iar dragoste cu forta nu merge.Preferai sa continuati relatia si sa nu te iubeasca, sa te minta?
Cand te vei mai linisti, incearca sa intri intr-o alta relatie, dar inainte de asta, pe cat posibil sa cunosti cat de cat persoana respectiva.
iti doresc succes, si zile cat mai putine in care te vei gandi la el.

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Ophh, daca esti naiva atta ette, acuma sti la ce te astepti de la viitori boifrends, totusi incearca ca data aviatoare sa nu mai pui atatea sentimente in relatie, lasa sa vina de la sine! succes daca vrei mai multe detalii pe prv smug

| neutrino a răspuns:

Ce badaran, uita-l fata (daca vrei, poti!), nu te merita!

| ღcamyღ a răspuns (pentru neutrino):

Nu e chiar asa usor...

| NoNameexd a răspuns:

Nu prea are rost sa plangi dupa unul ca el. Probabil asa ii va face si acelei fete.Nu trebuie sa te consumi pentru nimeni, capul sus, mergi inainte si asa sunteti la distanta, gaseste-ti pe cineva care nu te va lasa dupa ceva timp pentru alta! Bafta.

| ribe a răspuns:

Si tu ce voiai sa faca? Sa te ceara in casatorie online?

| ღcamyღ a răspuns (pentru ribe):

Ha ha ce am mai ras -_-

| ღcamyღ a răspuns:

Multumesc tuturor de ajutor! Aproape toate raspunsurile m-au ajutat!