| anonim_4396 a întrebat:

Astazi pe la 13:28 stateam intins in sufragerie cu ochii intinsi si am simtit ca m-a atins o mana pe fata, desi eram singur in camera, si musca nu a fost ca am simtit niste degete.

La fel acum 2 ani, intr-o dimineata, am fost trezit de niste sunete ciudate pe care le auzeam de sub masa, erau foarte infricosatoare( ceva pe o limba care nu o intelegeam, nu era pamanteasca).

Pur si simplu am fost inspaimantat, am incercat sa strig "tati! tati!", dar parca nu aveam grai si simteam ca nu ma pot misca deloc. In cele din urma m-am ridicat si am zbughit-o in sufragerie, fara sa ii spun tatalui meu prin ce trecusem.

La fel, cand eram mic, 7 - 10 ani, intr-o noapte am deschis dintr-o data ochii si am vazut ca tatuajul de pe umar al tatlui meu a avut o stralucire ciudata.
M-am ridicat si cand am intrat in sufragerie, am vazut practic creatura pe care o avea tatal meu tatuata pe umar in sufragerie. Speriat, am plecat innapoi langa tata in pat si din fericire m-a luat somn-ul rapid.

La fel, cand eram la generala, acum 6-7 ani, eram pe la unchiul meu, cu niste prieteni de-ai lui si am decis sa ii las singuri sa discute si am mers in camera alaturata.

Stateam linistit in pat, cand dintr-o data usa s-a deschis tare, ca si cand ar fi tras-o cineva din partea cealalta, desi in partea cealalta nu era nimeni.
Nu am stat sa aflu ce o deschisese, si nici nu am avut de gand sa aflu si am fugit repede in camera la unchi-meo. I-am spus prin ce trecusem dupa ce au trecut prietenii lui si mi-a zis ca atata timp cat suny in preajma lui nub are ce sa mi se intampla, dar eu nu cred ca m-a crezut.

Oricum, astazi, s-a intrecut orice masura, credeti-ma, este foarte neplacut sa simti cum te atinge pe obraz o mana si apoi cand te uiti, vezi ca in camera nu e nimic.
Ce imi sugerati sa fac, sa merg la preot si sa ii spun?
Chiar daca i-as spune eu cred ca o sa ma creada nebun si numai eu stiu prin ce spaime am trecut.
Si la modul cel mai serios...cum as putea sa imi explic faptul ca m-a atins in trecere o mana pe obraz, cand in camera nu era nimeni? Pur si simplu si acum tremur. Va rog, dati-mi un sfat. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| John_7502 a răspuns:

O idee excelenta du-te la preot ei sunt cu credinta in Dumnezeu si cred astfel de lucruri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca esti paranoic.nu mai visa atatalaughing