| acadeauacusurprize a întrebat:

imi place d un baiat mai mare cu un an de cate ori il vad ma holbez la el stiu ca nu e frumos sa fac asta... el e un tip mai golan fumeaza si nu stiu cum sa vb cu el ca nu am mai vb decat de 2 ori pana acum tipu e destul de dragut dar problema e ca unu de la el din clasa se da la mine si mie nu imi place de el ...in fine cum sa fac sa intru in vorba ca el big grin va rog mult
si mia mai zambit pana acum dar nu stiu ce sa fac
mersi :*love struck

1 răspuns:
| ynymyoare a răspuns:

Trebuie sa astepti pina cind el o sa vorbeasca cu tine.Totusi el e baiat si ei mereu fac primul pas. Daca nu vorbeste nu il meriti.