| IIIx333III a întrebat:

Sunt in clasa a V-a si imi place foarte mult de un baiat(intrebarea prietenei mele). El cred ca a aflat ca il plac, pentru ca ma tot holbez la el. Problema e ca lui i-ar fi rusine sa iasa cu mine, pentru ca sunt in clasa a 5-a, iar el in a 7-a. Stiu ca nu am nicio sansa cu el... dar... vreun sfat? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Andreea_1209 a răspuns:

In viata nu exista "nu sunt sanse" daca lupti pentru dragostea ta s-ar putea sa o ai. uite, de exemplu eu sunt tot in clasa a 5 a si imi place de un baiat tot de clasa a 5a si are niste ochi superbi si am luptat pentru a fi alaturi de el si nu m-am gandit nici o clipa ca "nu am sansa asta" si uite ca acum, in prezent suntem impreuna :d
Succes!

8 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu te mai holba la el atata
straight face
si de unde sti ca nu ai sanse?thinking
te place? il placi?
intra in vorba cu el...

| Delire a răspuns:

Orice e posibilwinking

| costyruixd a răspuns:

Cu toate ca cred ac e o virsta acre nu cerd ca poate merge vb de ceva serios dar daca si totusi vreai sa iesi cu el atunci nu ar trebui sa gindesti in locul lui,, Cred ca ii este rusine sa iasa cu mine " nu crede ceva ce nu stii ci incearca sa obtii ce vreai, vorbeste cu el, si vezi ce iese, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga adr00 dif e prea mare. el asteapta prea mult de la tine. el poate ca are vreo iubita. insa sfatul meu este : daca esti inalta (foarte 1. 63) iesi cu el. Daruza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu cu dragostea, crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prietena aceea, el e in clasa a7-a, dar e de inaltime cu mine. E c-am scund dar e dragut siscump! as vrea sa il uit dar nu pot! ma gandesc mereu la ochii lui caprui si cat de dragalas e! mi-e teama sa nu sufar dupa acea!
ce sa fac nu il pot uita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un mic sfat:incearca sa vorbesti cu el spune lucrurilor pe nume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, sunt in clasa a5a, doar ca e in clasa cu mine si, desi avem multe lucruri in comun, el el cred ca stie ca il plac, dar eu nu stiu daca ma place, ce sa fac?
multumesc!