| acadeauacusurprize a întrebat:

imi place d un baiat mai mare cu un an de cate ori il vad ma holbez la el stiu ca nu e frumos sa fac asta... el e un tip mai golan fumeaza si nu stiu cum sa vb cu el ca nu am mai vb decat de 2 ori pana acum tipu e destul de dragut dar problema e ca unu de la el din clasa se da la mine si mie nu imi place de el ...in fine cum sa fac sa intru in vorba ca el va rog mult

si mia mai zambit pana acum dar nu stiu ce sa fac

mersi :*

Răspuns Câştigător
| Andreia1 a răspuns:

Pai lasa`l pe el sa faca primul pas, nu`i arata ca te atrage,tu zambeste'i incearca sa fii in preajma lui fara sa trezesti suspiciuni, si daca baiatul ala din clasa la el te place si mai bine ai atentie in fata baietilor big grin, incearca asta un timp si pe urma vei vedea

1 răspuns:
| Crys_2278 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare tie:d Imi plk de un baiat golan dar la mine e mai rau ca e cel mai bun prt alu fratimiusad Niki eu nu stiu ce sa facbig grin Daa lasa-l sa faca primul paswinking La mine ink nu la facutsad Dar sper ca la tine sa il faca