| Roxyyyy a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat.si lui ii place de mine. El are 19 iar eu 14. Mi-a spus ca nu putem sa fim impreuna pentru el e tot timpul plecat si nu ii mai ramane mult timp pentru mine.Am incercat sa-l inteleg dar apoi fratele lui mi-a zis.ca nu vrea sa fie cu mine ca sa nu imi faca rau.La ce s-a referit cand a zis asta? Va rog ajutati-ma:*

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La sex. Probabil ca el are o viata sexuala activa, si nu-ti poate pretinde tie sa faci asta cu el. Cade si sub incidenta legii.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Mi se pare ca la sex.Sau sa te faca sa suferi.altcva numi vne in cap.big grin

| szergiu a răspuns:

Da.are dreptate sic. El avand 19 ani nu se gandeste la saruturi pasionale sau senzuale cum vrei sa le spui. se gandeste la lucruri mai intmie cum ar fi sexul. si cum tu esti la o varsta foarte frageda el nu vrea sa isi "bata joc de tine" adica relatile la varsta ta nu dureaza mai mult de 2-3 luni. Stie foarte bine acel baiat ceea ce face.

| UninspiredName a răspuns:

Mai bine nu te bagi in relatii cu baieti majori daca nu stii cum sa te descurci.eu am avut doua relatii cu tipi de 19 una cu unu de 20 si actual cu unu de 22 si ma descurc. oricum sunt sigura ca a zis ca nu vrea sa iti faca rau pentru ca tu te poti indragosti de el.si la varsta lui probabil vrea sex de la o fata si nu ar vrea sa ceara asta de la tine pentru ca esti prea mik. oricum mai bine nu te bagi.
Hope I helpedbig grin.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Cred ca iti poate face rau, neoferindu-ti timp pe care sa-l petreceti impreuna. O sa suferi daca o sa fiti impreuna, dar nu va puteti vedea. Daca nu are timp pentru o relatie, cred ca-i corect sa nu o inceapa!:*

| butterfly energy a răspuns:

Poate fratelui lui ii place de tine si a spus asta sa te gandesti la el mai in serios ca la fratele lui. cine stie

take care

| de a răspuns:

El are nevoie si de altceva in afara de "o prietenie". Cam asa vad eu lucrurile.

| SIC_2092 a răspuns:

Ptr ca tu esti mica, si el e mare si are "necesitati" happy

| raul_7584 a răspuns:

Sa referit ca ii o diferenta destul de mare intre voi si mai sunt baieti.Si nare rost pentru ca el o sa se sature sa astepte pana tu o sa fi majora si fara sex cam greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu vrea sa faca vreo prostie cu tine pentru ca atunci cand hormonii ti se urca la cap nu mai gandesti lucid si tu fiind mica nu vrea sa te raneasca.
Bineinteles poate fi un motiv pus de el ca sa nu fie cu tinetongue Dar sa stii ca putea sa fie cu tine. Cand l-am intalnit pe iubitu meu aveam 14 ani si el 20. 6 ani diferenta si iata ca relatia noastra nu a durat 5-6 luni, dureaza de 2 ani big grin

Numai el stie ce e in mintea lui.

| monyka_1393 a răspuns:

Pai ar trebui sa fi foarte incantata ca ti-a zis ca nu puteti fi impreuna pentru ca el e plecat mai tot timpul pentru ca dc acepta sa fie cu tine putea incerca doar sa profite de tine si apoi sa te lase balta.Asa ca multumestete ca a fost asa sincer cu tine pentru ca puutini baieti sunt asa sinceri