| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor. In data de 08 Iulie 2023 am avut contact sexual neprotejat cu finalizare, dupa 13 zile mi-a venit menstruatia dar a ținut doar 2 zile. In luna august nu mi-a venit deloc încă (nu îmi vine regulat niciodata oricum) exista o posibilitatea sa fi rămas însărcinată, desi după 13 zile de la contact mi-a venit dar următoarea luna nu? Urmează sa îmi iau un test de sarcina pe sambata cand merg in oras.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asteapta pana cand faci testul.Noi putem doar sa presupunem, ceea ce nu te ajuta deloc.

| FindMyName a răspuns:

Fă testul de sarcina și vei vedea exact acolo dacă ești sau nu, noi nu prea putem sa te ajutăm

| DoamnaLalea a răspuns:

De ce neprotejat? Stii daca a ejaculat în tine? Ca daca da, ai ramas insarcinata

| AnonimPrivat a răspuns (pentru DoamnaLalea):

Am avut mai multe controale si mi s-a zis ca nu pot face copii, ani la rand nu am rămas însărcinată

| Anuseabusea a răspuns:

Fa un test de sarcina mai bine