| Nadia20 a întrebat:

Am nevoie de un sfat din partea voastră deoarece sunt stresată din cauză că am făcut o gafă. Mai exact, în urmă cu 3 seri, am fost la o petrecere studențească iar acolo am cunoscut un băiat, tot student dar de la o altă universitate cu care am dansat un timp iar spre final, pe la 3 dimineața când s-a terminat festivitatea, ne-am sărutat și mi-a spus că mă duce el acasă cu mașina iar eu i-am zis că nu aș vrea deoarece sunt deja într-o relație cu un băiat de 3 ani de zile dar el a insistat plus că afară ploua așa că am acceptat să mă aducă el cu mașina lui. Doar că, pe drum mi-a spus că s-a simțit foarte bine în compania mea și la fel și eu i-am zis, și am început să ne sărutăm iar până când el a oprit mașina pe o străduță retrasă unde am început să ne sărutăm și să ne dezbrăcăm iar eu i-am zis că am o relație și am insistat să ne oprim dar m-a excitat, mai ales că el este un tip foarte atrăgător și am cedat, plus că eram puțin beată și supărată pe partenerul meu pentru că, în urmă cu 5 zile ne-am certat și de atunci nu ne-am mai vorbit, așa că am simțit nevoia să mă deconectez puțin și am făcut sex cu acest băiat. A fost foarte plăcut, ba chiar pot să spun că eu nu m-am simțit nicio dată atât de bine cu iubitul meu cum m-am simțit cu acest băiat, mai ales că și situația în sine mi s-a părut inedită deoarece nu mai făcusem sex într-o mașină nici o dată și da, a fost o experiență plăcută, nu pot să zic că nu... Doar că acum, mă simt aiurea pentru că l-am înșelat pe el mai ales că știu că el nu m-a înșelat nicio dată și nu ar face-o iar acum nu știu ce să fac, mai ales că am aflat că acest tip cu care am făcut sex în mașină se cunoaște cu iubitul meu și mi-e oarecum teamă ca nu cumva să-i spună și de aceea am îmceput să devin din ce în ce mai deprimată. Ce mă sfătuiți să fac? Fetelor, probabil și voi ați făcut asta o dată și de aceea vă cer sfatul: Ce ați făcut? I-ați mai spus? Dacă ați fi în situația mea, i-ați mărturisi asta iubitului vostru sau ați lua-o doar ca pe-o aventură de-o noapte și ați uita totul?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubitul afla doar daca ii spui tu!
Altfel, nu ar avea de unde sa afle.

| Nadia20 explică (pentru Violleta2022):

Da, știu că nu va avea de unde să afle, doar că acum regret ceea ce am făcut și mă mustră conștiința, ba chiar am început să intru în depresie pentru că nu credeam nicio dată că voi fi în stare de așa ceva, mai ales că eu le judecam pe femeile care fac asta și le vedeam rău pe genul acesta de femei iar acum mi-e greu să mă împac cu ideea sad
Ps: Tu ai făcut vreodată asta? I-ai mai spus lui sau ai păstrat totul secret și ai mers mai departe? Sau dacă ai fi în locul meu (în cazul în care chiar n-ai mai fost nicio dată în aceeași situație ca a mea) ce ai face?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nadia20):

Nu, nu am facut niciodata asta, pentru ca m-am respectat pe mine insami si pe sotul meu.

Iar daca m-as pune in locul tau, probabil i-as spune prietenului ce ai facut, mai ales daca este sansa sa afle de pe internet.
In orice caz, gestul cu care te arunci in s....primului aparut, imi spune ca esti din tagma femeilor usoare, carora nu le pasa de cei din jur si nici macar de propiul corp.
Acum, ramane de vazut daca baiatul cel darnic nu ti-a daruit si un pui de HIV(SIDA), ca-i la moda sa se infecteze masiv si cu buna stiinta, ca razbunare ca si el a fost infectat. Spun asta, pentru ca ai fost filmata cand nu te asteptai, deci, tipul era pregatit pentru vanataorea asta.
Daca ai facut sex oral, vaginal sau anal fara prezervativ, fugi la analize medicale. Stai, de fapt SIDA apare la analize abia dupa 6 luni de la infectare, asa ca, nu uita sa folsoesti prezervativul de acum inainte, ca nu cumva sa transmiti ceva ce ai luat si inca nu stii.
In orice caz, iti doresc sa te trezesti la realitate, daca te pretuiesti cat de cat, ca altii vor vedea in curand cu cine au de-a face si ti-ai stricat reputatia si sansele sa fii o fata cuminte si onorabila.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Noi nu suntem c*rve ca tine.
Chiar nu meriti pic de respect.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dragule, ştim cu toţii ce încerci tu să scoţi în evidenţă cu poveştile astea... Vezi-ţi mai bine de viaţa da de puţoi plictisit şi plictisitor. Aah... Si vezi că ai uitat să o bagi p-aia cu penisul mare si penetratul adânc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto poveste. Dar m-am saturat de cate ori am citit-o in ultima luna sa fiu sincer. Vad ca e si cont nou. Chiar nu te-ai plictisit? Vad ca acum mai nou faci mici schimbari dar sincer, cauta ceva nou. E plictisitor deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te desparti de el.

| Eduard196 a răspuns:

Linisteste-te! Oricum nu o sa aiba el curaj sa spuna ca a facut asta cu tine avand in vedere ca se cunosc

| Andwta a răspuns:

Nu il mai meriti. Cum ai cedat atunci cedezi si alta data. Ii spui doar ca nu il mai iubesti si termini relatia si te vezi cu celalalt.

Răspuns utilizator avertizat
| Helpme99 a răspuns:

Ai facut si tu sex odata cu un alt baiat si gata. Hai sa stie tot TPU.ul laughing