| mihaela_4932 a întrebat:

Mi'ati putea spune va rog niste zone, parti ale corpului a unui baiat care prin atingerea, stimularea lor se excita la maxim, sau gesturi facute..nujtiu:-d multumeeesc. fundita +vot! pup:X

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Atingeri usoare pe abdomen.
Gesturi clasice, te uit la el cu coada ochiului
Bafta

6 răspunsuri:
| Bivolu69c a răspuns:

Foarte simplu, il atingi pe organ si o sa vezi ca se excita la maxim

| Alexalexalexalex a răspuns:

Atingel usurel sau mangaiel usor pe picioare, pe bulanase sa vezi cum face, si daca te respinge inseamna ca ii e frica sa nu i se scoale, Mie asa imi face iubita si functioneazawinking

| Ionelaa25 a răspuns:

Asta depinde de tine si de cat de bine stii sa exciti un baiat. Saruta-l pe buze pe gat, mangaie-l pe burta, mai jos laughing. Sper ca te-am ajutat. Puup :*

| mihaela_4932 explică (pentru Ionelaa25):

As vrea ceva mai nou.

| Andrei_Daniel_1997 a răspuns (pentru mihaela_4932):

Daca vrei ceva mai nou, ****-l! laughing