| anonim_4396 a întrebat:

Cum exciti la maxim un baiat (de care iti place) fara sa-l atingi? Sau ce gesturi excita un baiat?
P.S.: Un baiat obisnuit, nu iubitul tau.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce ai vrea sa exiciti un baiat care nu iti e iubit? De ce? straight face Asa vrei sa il faci sa fie cu tine? Cati ani ai?

| peperonies a răspuns:

Nu stiu, cum mananci mancare fara sa o atingi cu limba? sunt sigur ca exista o metoda dar merita efortul?

| CristyRafael a răspuns:

Simplu, îți spun din propria experiență, te prefaci că scapi un pix sau ceva in fata lui, și te apleci in fata lui(în poziție de capră).
Sunt șanse de 80%, daca ai fund destul de mare, să îți de-a o palma peste fund, ceea ce il excita.
(Așa a făcut o colega cu mine, si cred că i-a reușit)